هيچوقت احزاب حامی دکتر معين رو بخاطر اطلاع رسانی و سازماندهی ضعيف‌شون نخواهم بخشيد.درسته که بقول آقای تاجزاده احزاب تازه‌کار ما دارن از روش‌های آزمون و خطا استفاده می‌کنن اما بايد اين مطلب رو هم در نظر گرفت که خطای جناح محافظه‌کار به قيمت نهايتا از دست دادن دولت تموم ميشه اما خطای اصلاح طلبان به قيمت جونمون. بهتر بود اگر قرار به حمايت از يک نامزد انتخاباتی‌ست اين حمايت رو زودتر انجام ميداديم. حالا شهردار تندرو اصحاب فرهنگ رو هم وادار به دادن بيانيه کرده و من ماندم که چرا قبل از ۲۷ خرداد ساکت بودند.پس طومارهای حمايت که همه تاکيد دارند به تفاوت ديدگاهشون با هاشمی اما در اين شرايط مجبور به انتخابش هستند چرا پيش از اين امضا نمی‌شد؟ بهتره بگيم تحريم از مُد افتاد . اينها حرفهای جديدی نيست اما انقدر عصبانی هستم از وضع موجود که احتمالا با هر روز نوشتن هم مشکل حل نميشه.بحث بر سر انتخاب شخص نيست بحث بر سر اينه که برای ما که انتخاب‌هامون در جزء جزء زندگيمون تاثير داره  ، کمی تصميم گيری مهم باشه .

از دوستانی که کاريزما نبودن دکتر معين رو از دلايل رای نياوردنش ميدونن خواهشمندم دلايل کاريزما بودن احمدی نژاد رو هم بررسی کنن تا شايد بنده بفهمم ايراد از سليقه و چشم بنده ميباشد يا خير.

اين پست بلاگ بابا و دخترش رو بخونيد.

 

/ 4 نظر / 9 بازدید
ناشناس

*نقل حرف‌هاي كذبي چون جداسازي زن و مرد خنده‌دار است احمدي نژاد در پاسخ به سوال يكي از نمايندگان در مورد اينكه تخريب فراواني عليه شما به راه افتاده و اعلام مي‌كنند شما درصدد جداسازي زن و مرد در آسانسورها و يا خيابان‌ها هستيد، گفت: متاسفانه در اين انتخابات شاهد يك بداخلاقي بسيار زشت بوديم كه البته حرف‌هاي آنها موجب خنده مردم شده است. وي با خنده‌دار خواندن اين انتساب‌ها يادآور شد: تا ديروز اين حرف‌ها نبود و به محض اينكه بنده به مرحله دوم راه يافتم، شبكه وسيعي كه از بين مرزها تحركاتي را دنبال مي‌كند كارهايي را آغاز كرد و در داخل نيز عده‌اي آن را دنبال كردند. احمدي نژاد در ادامه در پاسخ به سوالي با اشاره به اينكه بحث اصلي ما بي‌عدالتي، تخريب كرامت انسان‌ها، تبعيض‌هاي گسترده و توسعه فقر و فساد در كشور است، بيان داشت: طرح مباحث حاشيه‌اي نبايد جلوي خواسته‌هاي اصلي را بگيرد.

koro khAn

اينا رو ول کن تحريمی ها رو بچسب!!!!!!

sara

سلام ...خوبی ايدا جان.......وب قشنگی داری ....به منم سر بزن

میرزا پیکوفسکی

چشم و سليقه شما هيچ مشکلی ندارد. ايراد از مغز ملت است. لينک دادم