عيد آمد و ما خانه خود را نتکانديم      گردی نسترديم و غباری نفشانديم

ديديم که‌درکسوت بخت آمده نوروز      از بيدلــی او را ز در خـانه برانديـم

«م.اميد»    

سلام

طبق معمول اينجا هنوز خوابه . همه ، سال نو رو از جعبه کادو پيچش در آوردن و بعد از بررسی ها و آينده نگری ها و چه و چه در يخچال زندگی‌شون گذاشتن تا هر روز تکه ای ازش جدا کنند و بخورند تا بلکه بزرگ بشن و من هنوز در سال گذشته‌ام سير می‌کنم و برای تاريخ زدن روی برگه ها بايد کمی فکر کنم که ۸۴ است ... شايد هم ۸۵ شايد هم ؟؟؟

اميدوارم سال خوبی داشته باشيم ، بدون جنگ و زندان و قحطی و اتفاقات مضحک مثل ... ( در جای خالی جملات مناسب بگذاريد !) و همراه امنيت و آزادی و باران و موفقيت و غيره .

قرار بود متن زير رو بگذارم به جای متن بالايی اما ترجيح ميدم هر دو اينجا باشه . به قول آقای مرادی کرمانی شما که غريبه نيستيد !

ما در سال نو به خانه اقوام و خويشان مي رويم و مي توانيم از اين ديد و بازديد ها بفهميم كه تعداد آدمهايي كه نمي توانستند ما را تحمل كنند هنوز كم نشده است و اين محبت آنقدر زياد است كه نمي توانند در ديدارهاي كمتر از ربع ساعت ،‌ آنرا ابراز نكنند .عيدتان مبارك حتي اگر با آمدنش به نتايج نه چندان شيرين و جالب برسيد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

/ 7 نظر / 10 بازدید
مرورگر.کام

آخرين اخبار ايران و جهان در بزرگترين آرشيو خبري در ايران. خبر+عکس. :: اخبار را در www.moroorgar.com حرفه اي بخوانيد ::

مهدی

عبور سایه ها .... نرمی غبار باد . برخاسته از گور نمور این خاک . نمی نویسم برای دردهای شما . خندانم همانند زهر خندی تلخ از درد باد برده های ما . .تاریخ گمشده .مردمانی سر به اندرون فروبرده .جوانانی گنگ از دردها همانند خود م سر به تو دار م...تانبینم حملهء سادهء راهزنان را ..نمی خوانم نمی دانم چه باید خواند ؟ اصلا خواندن در این برهه سودی دارد ؟ یا نه باید سر به تو داد؟ و با عالم هور وقلیا وعرفان وموسیقی وشعر دنیایی رنگی ساخت تا زندان خود ساخته ایی را که با دستانمان دیوارهایش را بالا برده اییم تحمل کنیم؟ .....کدا م انسانی هست که اندیشه کند که کوتاهی از کیست ؟ همه تقصیر هارا به گردن هم می اندازیم ودر این دنیای مجازی همه گریزان از واقعیتها .. .دنبال یک نان بی دردسر , یک آغوش نرم! ویک سرپناه گرم. خود را می فریبیم .( به خود می گویم که درمان را باید از خود آغاز کرد . شما هم زبانان همه خوبید, همه کوشا ,همه در فکر بیدارید , منم تنها خفته در بارانِ نر مِ بهاری در لذت ِ فراموشی دردهامان )

لاغر

سال نو شما هم مبارک ...

hadi afarideh

سلام: ممنون از وبلاگ خوب و مفیدت خوشحال میشم که با یک دیگر در ارتباط باشیم و در صورت تمایل خوشحال میشم که در وبلاگ هم دیگه جز پوندهای همدیگه با شیم و بتونیم هم دیگر رو بیشترمعرفی کنیم به من اطلاع بده می بینمت

reza

سال نو مبارک عزيزم!

مانی

سال نو مبارک . با کلی غیبت و تاخیر غیر موجه !