زنگ ديني

 

در جواب سوال معلم بينش ميگم ؛ امام حسن عسگری

معلم ميگه ؛ عزيزم عسکری درسته نه عسگری چون اين کلمه عربيه و ...........................................................................................(اصولا معلم های اين درس علاقه زيادی به بکار بردن جملات فراوان اما با يک مضمون رو دارند)

حس وطن پرستی بچه ها بالا زده ، هر هفته يک حديث می نويسن رو تخته که با گچ قرمز بالاش نوشته شده امام حسن عسگری فرمود ......

 

* در مورد سفر شمال حتما مطلب خواهم نوشت!(اين حکم ضربدر کنار دستم رو داره که يادم نره)

/ 8 نظر / 81 بازدید
امام حسن عسگری

ما خودمان دچار اشتباه می باشیم

yasesefide shab

چه بچه های با حالی.طفلی معلم بعيد بدونم ديگه تا مدتها گيری به اين مسائل بده.

amir

:)) .... رو تخته کلاس يا نوشته بودن استقلال سرور پرسپوليسه...يا نوشته بودن دانشگاه مکان مقدسی است با وضو وارد شويد ....رو همه تريبونا هم نوشته بودن محل پرتاب استاد ...استاد دونی...جا استادی..يه بارم تو برد دانشگاه يه بنده خدائی ..:)) که نميگم کی بود يه ورقه آ۴ پرينت کرده بود و نوشته بود : جاسبی را آزار ندهيد...دادگاه کيفری مبارزه با گدا آزاران!

»»»پسراهواز«««

سلام آيدا.خوبی؟شمال خوش گذشت؟راستی آيدا خبر تجمع دوشنبه رو شنيدی؟من از سايت ايران امروز ديدم.

عباس رضایی

چرا تا قبل از گنجی کسی به فکر زندانیان سیاسی نبود ؟چرا هزاران هزرا نفر را اعدام کردند کسی جیغش در نیامد ؟ می دانید چرا چون کمونیست بودند! چون آزادی خواه بودند، چون متعلق به جنبش راست نبودند. ولی گنجی نه! خودی است، تادیروز دو خردادی بود و الان مانیفست نوشته و توبه کرده ،بعد هم اعتصاب غذا کرده است، قهرمان است. قرار است شکست خاتمی را این جبران کند. قرار است قهرمان جدید و بعد از خاتمی کل جریانات چپ سنتی برادران تا دیروز هم رزم خمینی در جنگ با امپریالیسم. و تمام نیرو های راست در جامعه باشد. این جریانات دارند ماندلا برای خودشان می سازند. نکته اخر. گنجی قهرمان نیست. زندانی سیاسی باید آزاد شود. نباید در جامعه هیچ کس به جرم عقایدش زندانی شود. گنجی یکی از کسانی بود که در حکومت نقش داشته است و در اختلافات درون حکومتی به اپوزسیون رانده شد. او فردا در دادگاهای مردمی ، حتما بروی میز متهمان خواهد نشست نه در البوم قهرمانان.

aisa

عکس هايش را به ما هم می دهيد که ما هم بنويسيم ؟ ... پليز ...

ماني

سلام، اين کامنت رو براي پست قبلي نوشته بودم و حواسم نبود که پست جديد گذاشتي، براي همين، کپي پيست مي کنم قربت الي الله: سلام، از بابت جايزه خيلي ممنونم، خيلي خوشحالم کرد. دوست مهربان، لينک شما را به ليست اضافه کردم.