برنامه اجرا شد و گويا در مجموع خوب بوده ، من تمام مدت بيرون سالن در حال پريدن و جر و بحث کردن و دويدن و گريه کردن و .... بودم و نتونستم چيز زيادی از برنامه ببينم ، فکر می کنم بيشتر بچه های خانه ققنوسان همين وضعيت رو داشتند برای همين بی صبرانه منتظر هستم فيلم همايش رو ببينم . تجربه های خوبی کسب کردم و از اين جهت بسيار خوشحالم  ، دوست داشتم شما هم حضور داشتيد و نتيجه تحقيق و زحمت بچه های گروه رو می ديديد . برای ديدن متن سخنرانی ناصر تقوايی و دو ، سه تا از عکس های همايش می تونيد به سايت خانه هنرمندان و ققنوسان و تخته سياه مراجعه کنيد. از رضا عابديان هم خيلی خيلی ممنونم کلاه بزرگی سرتون رفت چون اجرای فوق العاده گروه رستاک رو نديديد.

/ 6 نظر / 8 بازدید
reza

سلام..ايدا جان گويا لينك تخته سياه اشتباه وارد شده!تصحيحش كن....ممنونم.

saeed koosha

سلام خسته نباشی مراسم خيلی خوب بود فقط وقت اقای تقوايی کم بود ضمنا بايد سعی کنيم مهمونامن الزايمر نداشته باشن.

پیکوفسکی

خیلی بدی (دقیقاً با همین لحن لوس) این ورود ممنوع هم که پینگ نمی شه و من هم تمام عصر جمعه را نشستم روی کناپه چیپس خوردم و دق کردم. خیلی بدی خبر ندادی.

بنیامین

سلام .. من فقط ميتونم به تو و همه بچه ها بگم خسته نباشيد .يکم سخت بود ولی شيرين بود و قشنگ . اين همون کاری بود که ميگفتم بايد انجام بديمو همه بگن ايول اين کار ققنوسانی بود و اون وقت که گفتم خيليا خنديدن ولی شايد نميدونستين که شما ققنوسانيا چه نيروهای قويی هستيدو توانايی های بالايی داريد .اميدوارم که الان به خودمون افتخار کنيم که هرکاری از دستمون برميآيد فقط لازمه که به هم اطمينان کنيم و انجامش بديم . هميشه زنده باشی «خانه ققنوسان»

Mast3r

سلام..ايدا جان گويا لينك تخته سياه اشتباه وارد شده!تصحيحش كن....ممنونم. با تشکر آی دی:همون ايميلمه ولی بدون اد سان