روزهای انتخابات به صاحب وبلاگ کوچه  کمک ميکردم تا ليست بلاگرهای حامی معين رو کامل کنيم ايده کار از ايشون بود و من هم از طريق ايميل آدرس ها رو براشون می فرستادم ، ساعت ها وقت صرف کردم تا بلاگها رو چک کنم و با وجود داشتن لوگوی «رای ما دکتر معين» بهشون اطلاع ميدادم که اسم شما به ليست حاميان اضافه شده ، امروز بين وب گردی هايم لينکم رو در ليست حاميان تجمع حمايت از گنجی ديدم ، در صورتيکه هنگام طرح اين برنامه با اين مساله موافق نبودم (به دلايلی) ،‌وجود لينک ورود ممنوع در بين حاميان اين برنامه شايد چندان مهم نباشد اما چيزی که برايم مهم است اينست که دوستان دست کم از کاری که انجام ميدهند مرا هم مطلع کنند يا به نظرم هر چند بر خلاف عقيده‌اشون احترام بگذارند.

/ 12 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیشگو

ای کاش یاد میگرفتیم و میگرفتن که به شعور و شخصیت دیگران احترام بذاریم و بذارن.

هيوپاين ...

ما فرزندان اندوهيم و شما فرزندان شادی. ما فرزندان اندوهيم و اندوه سايه خدايی است که در قلب های زشت نمی آرامد ما جان های اندوهگينم و اندوه چنان عظيم است که در قلب های کوچک نمی گنجد. وقتی شما می خنديد ما گريه و فغان می کنيم شما ما را نمی فهميد اما ما با شما احساس همدردی می کنيم. شما با جريان رود زندگی در حرکتيد و ما را نمی بينيد اما ما کنار ساحلش نشسته شما را می بينيم و می شنويم صدای عجيب شما را شما فريادمان را نمی شنويد زيرا هياهوی روز گوش هايتان را که با بيهودگی سال ها بسته شده پر کرده است. اما ما آوايتان را می شنويم !!! ما فرزندان اندوهيم ما شاعريم پيامبريم و نغمه سراييم. شما فرزندان لذت و شادی زمينی هستيد. شما قلب هايتان را در دستان غفلت می نهيد که نوازش دستان غفلت بسيار نرم و لطيف است ما افسوس می خوريم . ما گريه می کنيم و با بيوه زن سرگردان و بدبخت همدرديم. اما شما شاد و خندانيد فقط آن هنگام که درخشش طلا را می بينيد. ما اشک می ريزيم آن گاه که ناله فقير و صدای ضعيف بيچاره را می شنويم اما شما می خنديد چون نمی شنويد جز صدای به هم خوردن جام های شراب را ...

Rman

این جماعت سو استفاده چی را باید ادب کرد . من بودم پی گیری می کردم ، باید در همان سایت کذایی اطلاعیه بدهند ، پوزش بخواهند و تکذیب کنند.

amir reza

شما چرا بيدارید؟ .. منظورم تعجبه ها...!! خدا رو شکر ميکنم که هيچ مهر زيبنده ای در شناسنامم نيست...تو اين دنيا آخه کی به نظر يکی ديگه توجه ميکنه ...؟؟ نه ميدونما..ميخوام بدونم که آخه ...حالا بريم سراغ گنجی ...به عنوان يه آدم که هنوز دلش کاملا سنگی نشده براش ناراحت هستم...ولی به عنوان يه نگاه سیاسی اصلا براش ناراحت نيستم...بهتر که دوست نداری ازش حمايت کنید ...!! احتمالا ميدونيد که در مورد چی صحبت ميکنم...!!

yasesefide shab

چه حرکت غير دموکراتانه ای.واقعا ادم اعتمادش رو به هرچی بيانه ای و امضا و.... از دست ميده.

مد روز

هرچند کارشان درست نبوده و نيست . اما مسئله گنجی در بين طرفدارانش به يک مسئله ملی تبديل شده است . من در وبلاگم تا توانسته ام در مورد گنجی کار کرده ام . و دوست داشتم اسم من هم در بين طرفدارانش می بود.

زهرا

منم مشت محکم ميزنم:))

amir

سلام راستی الان تازه فهميدم. تولدتون مبارک. درضمن مسئله ای که گفتی و سواستفاده اون ها خيلی زشته يه چيز ديگه هم بگم و اون اينکه ايده اصلی حلقه وبلاگی معين از دوست بسيار عزيزم نيما عصيان بود و بعلت فيلتر شدن وبلاگش من کار ها رو ادامه دادم موفق باشی

shabdiz

کليت کار اگر درست بوده جزئياتی چنين نبايد دلگيرت کند!!

samaneh

سلم موفق باشيد...به منم سر بزنيد.