« اين نمنم نه من منَه »

خیلی جالب است ، مردم اهل مطالعه ایران که متوسط زمانی که برای این کار صرف می کنند 3 دقیقه در سال است ، این روزها برای کاریکاتوری در" ایران جمعه" که فقط برای مشترکین ، ارسال می شود و مخاطبینش کودکان و نوجوانان هستند اینچنین اعتراض می کنند و جالب تر از آن تحلیل های در این رابطه است . بلاگ ها پر شده از مطالبی در حمایت از اقلیت مظلوم ترک و آنچنان نگارندگانشان جو گیر شده اند که یادشان رفته تا دیروز خودشان اگر جوکی را با جمله "یه روز یه ترکه ... " شروع نمی کردند از خنداندن اطرافیانشان بی نصیب می ماندند. جوری با این مساله برخورد می کنند و می کنیم ، گویی تنها مشکل این مملکت اینست که چرا کتابهای درسی به زبان های محلی نگارش نشده اند، چقدر راحت با یک " نمنه " سرگرم می شویم و بیرون می ریزیم و شعار می دهیم و ... . راستی از دانشگاهها چه خبر ؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

/ 4 نظر / 16 بازدید
نيما

سلام... ما قانون شکستيم و وارد شديم... خوندن هم داره کم کم خوب ميشه... از دانشگاهها هم خبری نيست.. شاد باشی

reza

اقاي احمدي نژاد هم مانا رو به جهالت و وابستگي (مزدوري) متهم كردند.ديروز در صبح اقتصاد متن سخنرانيشون رو در صدمين سال قانون گذاري ايران ميخوندم...!

تیغ ماهی

من که می گویم جز دختر دایی جان که پایهء ثابت ایران جمعه بود و حالا از خواندن ایران جمعه محروم شده و خاله جان البته هیچ کس حق اعتراض ندارد . تازه دختر داییه گاهی وقت ها بدجوری رگ ترکی اش می زند بالا ! ق را هم که به سختی تلفظ می کند . امروز بهش می گفتم باید یک تظاهرات دو نفرهء جدایی طلبانه بر علیه مانا راه بیندازند .

ترک

اگر در روزنامه به شما فارسها کوچکترين اهانتی بشود زمين و زمان را به هم ميريزيد البته اگر رگ غيرتتان گل کند